II razred

Škola znanja, a ne škola ocjena

II-1

Razrednica: Senida Čeljo, prof.

Andelija Enisa

Arapović Dalila

Barac Almina

Cocalić Farah

Ćar Irfana

Drakovac Dinela

Džipa Amna

Gadžo Nejla

Hajro Amar

Hodžurda Amina

Hreljić Adna

Jašarević Amina

Kovačević Džan

Lazić Filip

Ličina Ilhana

Pandžić Faris

Piknjač Lamija

Prutina Adna

Rizvanović Amina

Selmanagić Selen

Stanić Alen

Šabanac Imran Ilhan

Tahmaz Emana

Trubljanin Sanida

II-2

Razrednica: Jasmina Ramusović, prof.

Ajkunić Amina

Brđanin Lejla

Cibra Ena

Čavčić Irma

Čupar Berina

Ćato Enida

Gradišić Lejla

Hodžić Amela

Hodžić Tarik

Ibrica Tarik

Jamaković Amina

Jonuz Ajla

Kulin Ervin

Kumro Adna

Lončarić Ajla

Mahić Lamija

Mahić Nadija

Mujkić Armin

Mujkić Hana

Muratović Anel

Proho Berina

Tukić Erna

Vejo Kenan

Zećo Emina

II-3

Razrednica: Lejla Hujdur, prof.

Alajim Irma

Bašić Selmedina

Begović Amina

Brković Nejla

Ćišija Edis

Durmo Lejla

Džano Selma

Džuho Amila

Ećo Amna

Fako Samra

Hurić Amina

Ibrahimović Elmedina

Korjenić Lejla

Krajina Naida

Ljuca Medina

Mrdić Berina

Nišić Haris

Omerović Almina

Sinanović Faruk

Spahović Nedim

Šabanović Vildana

Šetkić Dalila

Trako Ilma

Trnka Sara

II-4

Razrednica: Indira Zeković, prof.

Avdić Selma

Čavrk Arnela

Čehić Džejna

Ćeman Arnela

Dacić Melina

Dudević Ajdin

Durak Hana

Imamović Lamija

Jažić Hamza

Kahvić Adela

Karalić Melisa

Korać Lejla

Kosovac Emina

Mahmutović Selma

Midžić Amina

Mulaosmanović Emir

Oruč Berina

Osmanković Eldar

Piknjač Eldin

Podrug Minela

Skorupan Ajla

Šatara Emina

Šuvalija Nedim

Zukanović Lamija

II-5

Razrednik: Sead Šljivnjak, prof.

Agović Aldin

Alibašić Ajdin

Bekrija Elza

Boudellaa Nur

Brkanić Adna

Brkanić Faruk

Čolo Adana

Čolpa Iman

Ćurevac Đula

Detlić Ahmed

Duraković Nedžma

Helja Hena

Ičindić Faris

Karamustafić Meris

Kereš Semina

Kreštalica Dejna

Memišević Amar

Memović Lamija

Mulić amina

Nuhović Ajla

Selmanović Dženana

Spahija Sanela

Šljivo Džejna

Tahirović Sajra

Turčalo Emir