III razred 2016-17

Škola znanja, a ne škola ocjena

III-1

Alibašić Esvalda

Avdić Vildana

Camović Adnan

Čaušević Melisa

Dautović Amra

Dedagić Lamija

Gibović Hena

Gilić Ajla

Hodžić Adna

Hodžić Nejla

Imamović Nejla

Kadrić Amila

Klinac Kerim

Kosovac Ahmed

Kovač Emir

Kurtćehajić Hamza

Kustura Neira

Morankić Kenan

Mulaosmanović Ajla

Pintol Lejla

Sablja Ajla

Šatara Adis

Tahunić Denisa

Trakić Edvin

Razrednica: Vedina Širbegović, prof.

III-2

Aganović Haris

Ahmetović Nejra

Bašić Almina

Čaušević Ilma

Ćato Elma

Ćebo Elma

Džigal Hamza

Frašto Ajla

Gušo Arza

Hadžajlić Dinela

Hadžović Emina

Haznadarević Kemal

Imširović Haris

Kuč Merima

Kurtović Sara

Muslić Belmin

Radmilović Ajla

Svraka Almedina

Šahić Anesa

Šikalo Amar

Uzunović Arnela

Vatrić Dželila

Vejo Hana

Zornić Fariz

Razrednica: Danijela Hajdarević, prof.

III-3

Agić Zina

Alić Adelaida

Arnautović Arijan

Bećirović Rijad

Brezac Ajla

Čizmić Harun

Halilagić Ilvana

Hodžić Adna

Hrković Namik

Mušanović Kenan

Mustapić Ivan

Njuhović Naida

Nuhbegović Amar

Pošković Emina

Rađo Nejra

Raič Tea

Rujanac Faris

Sijerčić Anur

Šimčević Alma

Trifković Jelena

Trivković Anja

Trivković Sanja

Vatrić Džejna

Veg Anamaria

Razrednica: Suvada Trako, prof.

III-4

Begović Adna

Berilo Innela

Bijedić Lamija

Čelik Merjema

Čolo Eldar

Habibović Edina

Hadžić Azra

Hajdarpašić Ajla

HaračićAdi

Karavdić Abdulkerim

Karić Tarik

Karišik Azela

Kosovac Lamija

Lokvančić Ernad

Lučarević Imran

Ljaljić Asad

Mahović Amar

Manso Nejira

Pušina Adna

Serdarević Ehlimana

Šišić Adna

Vladavić Safet

Razrednica: Sejdela Kadribegović, prof.

III-5

Bašić Elmina

Brkanić Irma

Ćimić Naida

Džanko Tarik

Dževlan Ajla

Gjuraj Syl

Gušo Eldar

Hajrić Nejra

Hamzić Ilda

Hergić Eldar

Kozić Dalila

Macić Aldin

Mahir Eldar

Muslim Berina

Neljković Mediha

Neljković Meliha

Pandža Berina

Pintol Leila

Sabljica Nerimana

Sinanović Adi

Talić Ajla

Tarić Aldijana

Zimić Zerina

Zornić Ajsela

Razrednica: Biljana Pilavdžija, prof.

III-6

Baručija Osman

Bećirević Dženita

Bećirović Adna

Beganović Adna

Beganović Adnan

Beganović Amra

Čomor Arnela

Dedajić Ajla

Fazlagić Amra

Hadžić Tahir

Hajdarević Almina

Isović Anela

Kečo Anesa

Klipo Samija

Kumro Amna

Lagumdžija Emin

Ligata Adela

Mališević Alem

Muslić Ajdin

Muslić Sani

Omeragić Elma

Pribinja Edina

Sabljica Samra

Subašić Selma

Razrednica: Alma Busuladžić, prof.

III-7

Alić Ismar

Avdić Anela

Bećirević Emina

Begić Selma

Cicvara Emina

Čohodar Adna

Ćurevac Hamza

Đip Ajla

Đuzo Lejla

Gapa Aldina

Hodžić Berina

Huseinbegović Dženita

Kadić Ajdin

Kadić Ajla

Kalkan Kenan

Karamuratović Nerma

Mahmutović Džejna

Omanović Adi

Poturković Nejla

Šišić Nejra

Tahirović Haris

Todorovac Kerim

Trtić Hana

Vrević Edina

Razrednica: Aida Rizvanović, prof.