II razred 2016-17

Škola znanja, a ne škola ocjena

II-1

Ćamo Ajla

Dedajić Nermin

Demirović Irma

Duraković Šejla

Džafić Zarka

Đogić Rahima

Ilić Tamara

Ivanović Ivana

Jerinić Sara

Jovanovski Vedran

Konjhodžić Matea

Krakan Anja

Kravec Nina

Kujović Eldina

Kureš Aleksandra

Lazić Stefan

Mladina Gianni

Pandžo Lemana

Prguda Adisa

Ramović Nejla

Rovčanin Yasmina

Simanić Dajana

Stojanović Aneta

Šljivo Eldijana

Velić Amina

Zukanović Benjamin

Razrednica: Minja Hozo, prof.

II-2

Alimanović Hana

Baltić Ahmet

Begović Sajra

Čavčić Aladin

Čelik Azra

Ćišija Neira

Džaferović Ajla

Džaferović Lamija

Džindo Selma

Filan Nejra

Goruždić Emina

Hadžić Medina

Halilović Sulejmana

Hamzić Amina

Idrizović Almir

Kovačević Ilda

Leković Mirnesa

Memija Nihada

Menzilović Anesa

Omerović Amina

Osmanković Ajla

Račić Davud

Velić Haris

Velić Tarik

Zimić Džejla

Razrednica: Zdravka Lemez, prof.

II-3

Alibašić Džejla

Alimanović Neira

Berilo Amina

Čiko Ajla

Gazibara Aldijana

Habota Mejrema

Hadžić Adin

Hatić Ilhana

Haznadarević Tarik

Hrnjić Nađa

Karić Belma

Konaković Adna

Kunovac Berina

Lagarija Armin

Memišević Nejra

Osmanović Elma

Papučić Amna

Perendija Dino

Pita Adis

Pločo Rijad

Podgorica Mirnes

Redžić Irma

Salihbegović Sulejman

Spahić Arnela

Šabanović Amina

Uzunović Elma

Razrednica: Jasna Mosoči, prof.

II-4

Alajbegović Selma

Bahtanović Vedad

Berilo Edna

Bešo Hena

Bešović Ajla

Bukarić Enes

Ćesko Adna

Drnda Benjamin

Gljiva Edis

Gušo Amra

Hadžić Nejra

Hasković Berina

Hodo Ajdin

Husejnović Nedim

Kalkan Merima

Mahmutović Emina

Mašić Azemina

Muslim Emina

Nišić Emina

Osmanagić Almir

Raonić Eldina

Razvalić Hana

Serdarević Eldin

Škaljić Nežla

Šukalo Amina

Viteškić Emina

Razrednica: Jasmina Ramusović, prof.

II-5

Agović Ajla

Bajrović Šemsa

Begović Eldina

Bektešević Anesa

Beširević Zerina

Čota Avdo

Dugalija Emina

Džaferović Elma

Habul Harun

Hadžić Elma

Hasanović Elvir

Hodžić Vildana

Hukić Amer

Husarkić Irma

Kalača Adi

Maslan Merima

Panjeta Berina

Pljakić Semina

Rahman Adna

Rizvo Anida

Svraka Ajla

Šaban Kerim

Šljuka Amina

Tarić Elvedin

Trtovac Belma

Razrednica: Jasna Nezirović, prof.

II-6

Alispahić Amar

Aljović Haris

Baručija Alma

Baždar Nejla

Begović Lamija

Briga Džana

Čeković Amila

Čubara Neira

Džafić Anes

Fako Elma

Fejzić Melina

Hadžić Adna

Hadžić Adnan

Helać Dženeta

Holjan Berina

Karšić Ilvana

Karović Adna

Pamuk Mirnela

Pediša Amina

Sipović Kenan

Turković Almir

Vejselović Amar

Vraneš Lejla

Zolj Selma

Žgalj Ajla

Razrednik: Sead Šljivnjak, prof.