Učenici‎ > ‎

IV razred

 Škola znanja, a ne škola ocjena
 IV-1

Alić Ismar
Avdić Anela
Bašić Almina
Beganović Amra
Džanko Tarik
Gapa Aldina
Gibović Hena
Gilić Ajla
Gušo Arza
Habibović Edina
Kalkan Kenan
Karamuratović Nerma

Kustura Neira
Ligata Adela
Muslim Berina
Omanović Adi
Pintol Leila
Pušina Adna
Sablja Ajla
Šišić Adna
Tahirović Haris
Todorovac Kerim
Vrević Edina

Razrednica: Sanja Vasilić, prof.


 IV-2

Agić Zina
Ahmetović Nejra
Arnautović Arijan
Berilo Innela
Bijedić Lamija
Brkanić Irma
Ćebo Elma
Dautović Amra
Frašto Ajla
Halilagić Ilvana
Hodžić Adna
Klipo Samija

Mustapić Ivan
Mušanović Kenan
Nuhbegović Amar
Njuhović Naida
Pošković Emina
Raič Tea
Sijerčić Anur
Trivković Anja
Trivković Sanja
Vatrić Džejna
Veg Anamaria

Razrednica: Suvada Trako, prof.


 IV-3

Aganović Haris
Begović Adna
Camović Adnan
Cicvara Emina
Ćato Elma
Ćurevac Hamza
Đip Ajla
Đuzo Lejla
Hajdarpašić Ajla
Hodžić Adna
Hodžić Nejla
Kadić Ajdin

Kadić Ajla
Karišik Azela
Kečo Anesa
Kosovac Lamija
Kuč Merima
Pandža Berina
Šatara Adis
Šikalo Amar
Tahunić Denisa
Trtić Hana
Zimić Zerina

Razrednica: Vedina Širbegović, prof.


 IV-4

Alibašić Esvalda
Bećirović Adna
Čaušević Ilma
Čolo Eldar
Dedagić Lamija
Džigal Hamza
Fazlagić Amra
Hadžović Emina
Haračić Adi
Imamović Nejla
Imširović Haris
Mahović Amar
Mališević Alem

Manso Nejira
Mulaosmanović Ajla
Muslić Sani
Omeragić Elma
Pintol Lejla
Pribinja Edina
Radmilović Ajla
Sabljica Samra
Serdarević Ehlimana
Subašić Selma
Svraka Almedina
Vejo Hana

Razrednica: Danijela Hajdarević, prof.


 IV-5

Bećirević Emina
Begić Selma
Brezac Ajla
Čaušević Melisa
Čohodar Adna
Gušo Eldar
Hadžajlić Dinela
Hajdarević Almina
Hamzić Ilda
Kosovac Ahmed
Kovač Emir
Kurtović Sara

Lagumdžija Emin
Poturković Nejla
Rađo Nejra
Šahić Anesa
Šišić Nejra
Talić Ajla
Tarić Aldijana
Trakić Edvin
Trifković Jelena
Uzunović Arnela
Vatrić Dželila
Vladavić Safet

Razrednica: Alma Avdić, prof.


 IV-6

Avdić Vildana
Čelik Merjema
Ćimić Naida
Gjuraj Syl
Hadžić Azra
Hajrić Nejra
Haznadarević Kemal
Hergić Eldar
Kadrić Amila
Karavdić Abdulkerim
Karić Tarik
Klinac Kerim

Kozić Dalila
Kurtćehajić Hamza
Lokvančić Ernad
Ljajić Asad
Mahmutović Džejna
Morankić Kenan
Muslić Ajdin
Neljković Mediha
Neljković Meliha
Rujanac Faris
Šimičević Alma
Zornić Ajsela

Razrednica: Sejdela Kadribegović, prof.


 IV7

Alić Adelaida
Baručija Osman
Bašić Elmina
Bećirević Dženita
Bećirović Rijad
Beganović Adna
Beganović Adnan
Čizmić Harun
Čomor Arnela
Dedagić Ajla
Dževlan Ajla
Hadžić Tahir

Hodžić Berina
Hrković Namik
Huseinbegović Dženita
Isović Anela
Kumro Amna
Lučarević Imran
Macić Aldin
Mahir Eldar
Muslić Belmin
Sabljica Nerimana
Sinanović Adi
Zornić Fariz

Razrednica: Ankica Zulčić, prof.