Učenici‎ > ‎

I razred 2015-16

 Škola znanja, a ne škola ocjena
 I-1
I-1

Ćamo Ajla
          
Demirović Irma        
Duraković Šejla
Džafić Zarka
Đogić Rahima
Ilić Tamara  
Ivanović Ivana 
Jerinić Dragan  
Jovanovski Vedran  
Konjihodžić Matea  
Krakan Anja 
Kravec Nina 
Kujović Eldina   

Kureš Aleksandra
  
Lazić Stefan  
Mladina Gianni 
Pandžo Lemana        
Prguda Adisa   
Ramović Nejla           
Rovčanin Yasmina   
Simanić Dajana   
Stojanović Aneta  
Šljivo Eldijana          
Velić Amina               
Zukanović Benjamin   

Razrednica: Merima Voloder, prof

 I-2
 I-2

Alimanović Hana

Baltić Ahmet
Begović Sajra
Čavčić Aladin
Čelik Azra
Ćišija Neira
Dedajić Nermin
Džaferović Lamija
Džindo Selma
Filan Nejra
Goruždić Emina
Hadžić Medina
Halilović Sulejmana

Hamzić Amina
Idrizović Almir
Kovačević Ilda
Leković Mirnesa
Memija Nihada
Menzilović Anesa
Omerović Amina
Osmanković Ajla
Podgorica Mirnes
Račić Davud
Velić Haris
Velić Tarik
Zimić Džejla 

Razrednica: Aida Šalajev, prof.

 I-3
 I-3

Alibašić Džejla

Alimanović Neira
Berilo Amina
Čiko Ajla
Gazibara Aldijana
Habota Mejrema
Hadžić Adin
Hatić Ilhana
Haznadarević Tarik
Hrnjić Nađa
Karić Belma
Konaković Adna
Kunovac Berina

Lagarija Armin
Memišević Nejra
Osmanović Elma
Papučić Amna
Perendija Dino
Pita Adis
Pločo Rijad
Redžić Irma
Salihbegović Sulejman
Spahić Arnela
Šabanović Amina
Uzunović Elma

Razrednica: Edina Kopić, prof.

 I-4
 I-4

Alajbegović Selma
Bahtanović Vedad  
Berilo Edna
Bešo Hena
Bešović Ajla
Bukarić Enes
Ćesko Adna
Drnda Benjamin
Gljiva Edis
Gušo Amra
Hadžić Nejra
Hasković Berina
Hodo Ajdin

Husejnović Nedim
Kalkan Merima
Mahmutović Emina
Mašić Azemina
Muslim Emina
Nišić Emina
Osmanagić Almir
Raonić Eldina
Razvalić Hana
Serdarević Eldin
Škaljić Nežla
Šukalo Amina
Viteškić Emina

Razrednica: Suada Tadić, prof.

 I-5
 I-5

Agović Ajla

Bajrović Šemsa
Begović Eldina
Bektešević Anesa
Beširević Zerina
Hasanović Elvir
Čota Avdo
Dugalija Emina
Džaferović Elma
Habul Harun
Hadžić Elma
Hodžić Vildana
Hukić Amer

Husarkić Irma
Kalača Adi
Maslan Merima
Panjeta Berina
Pljakić Semina
Rahman Adna
Rizvo Anida
Svraka Ajla
Šaban Kerim
Šljuka Amina
Tarić Elvedin
Trtovac Belma

Razrednica: Jasenka Rončević, prof.

 I-6
 

Alispahić Amar
Aljović Haris
Baručija Alma
Baždar Nejla
Begović Lamija
Briga Džana
Čeković Amila
Čubara Neira
Džafić Anes
Fako Elma
Fejzić Melina
Hadžić Adna
Hadžić Adnan

Helać Dženeta
Holjan Berina
Karišić Ilvana
Karović Adna
Pamuk Mirnela
Pediša Amina
Sipović Kenan
Turković Almir
Vejselović Amar
Vraneš Lejla
Zolj Selma
Žgalj Ajla

Razrednik: Sead Šljivnjak, prof.