Učenici‎ > ‎

II razred 2015-16

 Škola znanja, a ne škola ocjena

 II-1
 II-1

Alibašić Esvalda
Avdić Vildana
Camović Adnan
Čaušević Melisa
Dautović Amra
Dedagić Lamija
Gibović Hena
Gilić Ajla
Hodžić Adna
Hodžić Nejla
Imamović Nejla
Kadrić Amila

Klinac Kerim
Kosovac Ahmed
Kovač Emir
Kurtćehajić Hamza
Kustura Neira
Morankić Kenan
Pintol Lejla
Sablja Ajla
Šatara Adis
Tahunić Denisa
Trakić Edvin

Razrednica: Vedina Širbegović, prof.

 II-2
 II-2

Aganović Haris
Ahmetović Nejra
Bašić Almina
Čaušević Ilma
Ćato Elma
Ćebo Elma
Džigal Hamza
Frašto Ajla
Gušo Arza
Hadžajlić Dinela
Hadžović Emina
Haznadarević Kemal

Imširović Haris
Kuč Merima
Kurtović Sara
Muslić Belmin
Radmilović Ajla
Šahić Anesa
Šikalo Amar
Svraka Almedina
Uzunović Arnela
Vatrić Dželila
Vejo Hana
Zornić Fariz

Razrednik: Adnan Čolić, prof.

 II-3
 II-3

Agić Zina
Alić Adelaida
Arnautović Arijan
Bećirović Rijad
Brezac Ajla
Čizmić Harun
Halilagić Ilvana
Hodžić Adna
Hrković Namik
Mušanović Kenan
Mustapić Ivan
Njuhović Naida

Nuhbegović Amar

Pošković Emina
Rađo Nejra
Raič Tea
Rujanac Faris
Sijerčić Anur
Šimičević Alma
Trifković Jelena
Trivković Anja
Trivković Sanja
Vatrić Džejna
Veg Anamaria 

Razrednica: Suvada Trako, prof.

 II-4
 II-4

Begović Adna

Berilo Innela
Bijedić Lamija
Čelik Merjema
Čolo Eldar
Habibović Edina
Hadžić Amila
Hadžić Azra
Hajdarpašić Ajla
Haračić Adi
Jugo Amir
Karavdić Abdulkerim

Karić Tarik

Karišik Azela
Kosovac Lamija
Lokvančić Ernad
Lučarević Imran
Mahović Amar
Manso Nejira
Pušina Adna
Serdarević Ehlimana
Šišić Adna
Vladavić Safet

Razrednica; Indira Zeković, prof.

 II-5
 II-5

Bašić Elmina

Brkanić Irma
Ćimić Naida
Džanko Tarik
Dževlan Ajla
Gjuraj Syl
Gušo Eldar
Hajrić Nejra
Hamzić Ilda
Hergić Eldar
Kozić Dalila
Macić Aldin


Mahir Eldar
Muslim Berina

Neljković Mediha
Neljković Meliha
Pandža Berina
Pintol Leila 
Sabljica Nerimana
Sinanović Adi
Talić Ajla
Tarić Aldijana
Zimić Zerina
Zornić Ajsela 
Razrednica: Biljana Pilavdžija, prof.

 II-6
 II-6

Baručija Osman
Bećirević Dženita
Bećirović Adna
Beganović Adna
Beganović Adnan
Beganović Amra
Čomor Arnela
Dedagić Ajla
Fazlagić Amra
Hadžić Tahir
Hajdarević Almina
Isović Anela

Kečo Anesa

Klipo Samija
Kumro Amna
Lagumdžija Emin
Ligata Adela
Mališević Alem
Muslić Ajdin
Muslić Sani
Omeragić Elma
Pribinja Edina
Sabljica Samra
Subašić Selma 

Razrednica: Jasna Nezirović, prof.

 II-7
 II-7

Alić
  Ismar
Avdić Anela
Bećirević Emina
Begić Selma
Cicvara Emina
Čohodar Adna
Ćurevac Hamza
Đip Ajla
Đuzo Lejla
Gapa Aldina
Hodžić Berina
Huseinbegović Dženita

Kadić Ajdin

Kadić Ajla
Kalkan Kenan
Karamuratović Nerma
Mahmutović Džejna
Omanović Adi
Poturković Nejla
Šišić Nejra
Tahirović Haris
Todorovac Kerim
Trtić Hana
Vrević Edina

Razrednica: Aida Rizvanović, prof.