II razred 2016-17

 Škola znanja, a ne škola ocjena
 II-1

Ćamo Ajla
Dedajić Nermin
Demirović Irma
Duraković Šejla
Džafić Zarka
Đogić Rahima
Ilić Tamara
Ivanović Ivana
Jerinić Sara
Jovanovski Vedran
Konjhodžić Matea
Krakan Anja
Kravec Nina

Kujović Eldina
Kureš Aleksandra
Lazić Stefan
Mladina Gianni
Pandžo Lemana
Prguda Adisa
Ramović Nejla
Rovčanin Yasmina
Simanić Dajana
Stojanović Aneta
Šljivo Eldijana
Velić Amina
Zukanović Benjamin

Razrednica: Minja Hozo, prof.


 II-2

Alimanović Hana
Baltić Ahmet
Begović Sajra
Čavčić Aladin
Čelik Azra
Ćišija Neira
Džaferović Ajla
Džaferović Lamija
Džindo Selma
Filan Nejra
Goruždić Emina
Hadžić Medina
Halilović Sulejmana

Hamzić Amina
Idrizović Almir
Kovačević Ilda
Leković Mirnesa
Memija Nihada
Menzilović Anesa
Omerović Amina
Osmanković Ajla
Račić Davud
Velić Haris
Velić Tarik
Zimić Džejla

Razrednica: Zdravka Lemez, prof.


 II-3

Alibašić Džejla
Alimanović Neira
Berilo Amina
Čiko Ajla
Gazibara Aldijana
Habota Mejrema
Hadžić Adin
Hatić Ilhana
Haznadarević Tarik
Hrnjić Nađa
Karić Belma
Konaković Adna
Kunovac Berina

Lagarija Armin
Memišević Nejra
Osmanović Elma
Papučić Amna
Perendija Dino
Pita Adis
Pločo Rijad
Podgorica Mirnes
Redžić Irma
Salihbegović Sulejman
Spahić Arnela
Šabanović Amina
Uzunović Elma

Razrednica: Jasna Mosoči, prof.


 II-4

Alajbegović Selma
Bahtanović Vedad
Berilo Edna
Bešo Hena
Bešović Ajla
Bukarić Enes
Ćesko Adna
Drnda Benjamin
Gljiva Edis
Gušo Amra
Hadžić Nejra
Hasković Berina
Hodo Ajdin

Husejnović Nedim
Kalkan Merima
Mahmutović Emina
Mašić Azemina
Muslim Emina
Nišić Emina
Osmanagić Almir
Raonić Eldina
Razvalić Hana
Serdarević Eldin
Škaljić Nežla
Šukalo Amina
Viteškić Emina

Razrednica: Jasmina Ramusović, prof.


 II-5

Agović Ajla
Bajrović Šemsa
Begović Eldina
Bektešević Anesa
Beširević Zerina
Čota Avdo
Dugalija Emina
Džaferović Elma
Habul Harun
Hadžić Elma
Hasanović Elvir
Hodžić Vildana
Hukić Amer

Husarkić Irma
Kalača Adi
Maslan Merima
Panjeta Berina
Pljakić Semina
Rahman Adna
Rizvo Anida
Svraka Ajla
Šaban Kerim
Šljuka Amina
Tarić Elvedin
Trtovac Belma

Razrednica: Jasna Nezirović, prof.


 II-6

Alispahić Amar
Aljović Haris
Baručija Alma
Baždar Nejla
Begović Lamija
Briga Džana
Čeković Amila
Čubara Neira
Džafić Anes
Fako Elma
Fejzić Melina
Hadžić Adna
Hadžić Adnan

Helać Dženeta
Holjan Berina
Karšić Ilvana
Karović Adna
Pamuk Mirnela
Pediša Amina
Sipović Kenan
Turković Almir
Vejselović Amar
Vraneš Lejla
Zolj Selma
Žgalj Ajla

Razrednik: Sead Šljivnjak, prof.